impossible city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

impossible city

english and music

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek...

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek... Empty
MesajKonu: Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek...   Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 7:01 pm

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü, lise öğrencilerinin velileri tarafından yakından izlenmmesine olanak sağlayacak bir projenin sonuna yaklaştı. Buna göre; öğrenci ile ilgili tüm bilgiler velisinin şifreli olarak girebileceği bilgisayar ortamında görülebilecek. Aynı şekilde Milli Eğitim Bakanlığı da tüm öğrencilerle ilgili bilgilere anında ulaşabilecek.

Öğrencilerin daha önce bilgisayar çıktısı olarak verilen karneleri de aynı uygulama kapsamında devam ettirilecek ve ileriki aşamada karnelerin tamamen kaldırılması da öngörülüyor.

Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinin "e-okul" çalışmasına göre geçen yıl ilköğretim okullarında başlayan uygulama daha kapsamlı olarak liselerde de önümüzdeki yıl yürürlüğe konulacak. Öğrencinin notları, devam devamsızlık durumu, disiplin kurallarına uyup uymadığı, arkadaşlarıyla ilişkileri gibi bilgiler velisinin girebileceği şifre ile öğrenilmiş olacak.

Yetkililer böylece velilerin çocukları ile daha fazla ilgilenmelerini sağlanmış olabileceğini söylediler.
http://impossiblecity.benimforum.org
--sheyma--

MesajKonu: Geri: Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek...   Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek... Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:21 am

valla benim saklanıcak bişeyim yok
hepsini biliyolar zaten Smile) Razz
cisilseda

MesajKonu: Geri: Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek...   Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek... Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 5:15 pm

internete girmelerine bile gerek olmadığı için beni pek etkilemiyo odamdaki panoda notlarım sınav tarihlerim yazılı Very Happy

Artık Butun Notlarımızı Velılerımız Görecek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YORULDUM ARTIK!!!